İş güvenliği ekipmanları

Sosyal Sorumluluklarımız

sosyal sorumluluklarımız
STARLINE ailesi olarak sosyal sorumluluklarımızın farkındayız. Bu konuda çeşitli illerde yatırımlar yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Gelecek nesiller için okullar ve kütüphanelere firma olarak önem veriyoruz. Adana’da Seyhan Hacı Hatice Turgut Anadolu Lisesi, Hacı Nazım Turgut İlköğretim Okulu gibi projelere önayak olup, topluma faydalı olabildiğimiz için ayrıca da gururluyuz. Önümüzdeki dönemler için hayata geçmeyi bekleyen çeşitli projelerimiz mevcut. Özellikle üniversitelere ve ortaokullara yönelik birtakım çalışmalarımız gündemde. Ayrıca iş kazaları konusunda da toplum bilincini arttırmak ve koruyucu ekipmanların önemini açıklayabilmek amacı ile seminerler ve eğitimler düzenliyoruz. Bu noktadaki çalışmalarımızın önümüzdeki zamanlarda sesini yükselterek devam edeceğini öngörüyoruz. Sorumluluklarımızın farkında ve arkasındayız. STARLINE markası ile halkı korumanın bizim görev ve sorumluluğumuzda olduğunun bilincindeyiz. Bu sorumluluk duygusu ve bilincine derinden bağlı bir firmayız. Bir aile şirketi olarak, uzun vadeli sorumluluk bilinci bizim için geçmişte de büyük önem oluşturmaktaydı, gelecekte de bu bilinci layıkı ile yerine getirerek sonraki kuşaklara aktaracağız. Amacımız ekonomik, ekolojik ve sosyal sorumluluk sahibi bir markaya sahip olmaktır.

çevre dostuyuz
Çevre Dostuyuz. Ekolojik farkındalık ve duyarılık her geçen gün tüm dünyada hızla artmakta. Çevre konusunda da hassasiyetle sorumluluk almakta ve uygulamalarımızı yapmaktayız. Şirket politikamızda tüketici ve çalışanlarımıza olduğu kadar çevre bilincine de oldukça önem vermekteyiz. Rakiplerimize karşı performans ve kalitemizi sürekli arttırmanın yanı sıra çalışanlarımız ve çevrenin korunması için de ekstra çaba sarfetmekteyiz. STARLINE ailesi olarak çevre koruma konusuna çok önem gösteririz. Bu noktada tüm çalışanlarımızın da üzerine düşen yükümlülükleri yerine getiriyor olmasından dolayı iftihar ederiz... Başlıca önem verdiğimiz hususlar şöyledir:

  • Çalışanlarımızı çevreye duyarlı olmaları konusunda motive etmek, nitelikli ve bağlı çalışanlara sahip olmak
  • Çalışanlarımızın güvenlik şartlarını maksimum korumada tutmak
  • Depolama, nakliye, ürün geliştirme ve sevk işlemleri gibi tüm aşamalarda doğal kaynakların kullanımını minimum seviyede tutmak.

E-BÜLTENYeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun

© 2017 Starline Safety, Tüm Hakları Saklıdır.

Gift Dijital
---- ----