İş güvenliği ekipmanları

1000-T TPE Tek Filtreli

ÖZELLİKLER
1000-T yarım maske, kullanıcının yüzüne çok iyi oturması için yumuşak ve esnek bir gövdeye sahiptir. Gövde, agresif atmosferlere karşı güçlü bir direnç sağlayan ve ayrıca can sıkıcı alerjileri önleyen termo kauçuktan yapılmıştır. Bağlama sistemi, bir baş kayışından ve boyuna tutturulmuş elastik bir banttan oluşur. Her iki parça da maskenin valf ön kapağına sabitlenerek kullanıcının yüzünde dengeli bir ağırlık ve basınç dağılımı elde edilir. Ayrıca, benzersiz Valf ön kapağının tasarımı ve tokalar, güvenli oturmayı ve mükemmel bireysel bağlantıyı kolaylaştırmak için kayışların ayarlanmasına izin verir. Filtre ve filtre tutucu arasındaki bağlantı, montajın gerçekten basit olmasını sağlayan özel bir bayonet sistemi ile yapılır.

Yarım maskeyi oluşturan parça sayısının azalması nedeniyle temizlik ve bakım en aza indirilir ve aynı zamanda hafifletilir (126 gram).

Kullanıcının nefes almasını kolaylaştırmak için 2 ekshalasyon valfinin avantajına sahip 1 filtreli bir yarım maskedir.

UYGULAMALAR
1 filtreli yarım maske 1000-T, buharlara, gazlara ve / veya parçacıklara karşı korumaya ihtiyaç duyan tüm kullanıcılar içindir.
Önerilen sektörler:
- Ağır ve İnşaat Endüstrisi.
- Madencilik.
- Kimya ve Petrokimya Endüstrisi.
- Bakım, Kaynak ve Metalurji.
- Eczacılığa ait.
- Gıda Sanayi, Tarım ve Tarıma Dayalı Sanayi.
- Tehlikeli Maddelerin Onarımı, Atık Su ve İçme Suyu İşleme.

FİLTRELER
1000-T yarım maske, MPL patentli özel süngü bağlantısı ile uyumlu IN-2 filtre ile kullanılmalıdır (faydalı model nº200001843).

AMBALAJ
1000-T yarım maske, kullanım sınırlarını, kısıtlamaları, uyarıları, bakım ve saklama koşullarını ve yarım maskenin patlatılmış çekilişini ayrıntılarıyla anlatan kullanım talimatlarını içeren ayrı bir karton kutu içinde sağlanır.

SERTİFİKA
1000-T yarım maske EN 140: 1998 Avrupa Standardı gereksinimlerini karşılar ve III kategorisindeki bir KKD olarak Avrupa Yönergesi 89/686 / EEC'ye göre CE işaretine sahiptir. CNMP (Onaylanmış Kuruluş nº 0159), hem sertifikasyondan hem de nihai ürün kontrolünden sorumludur. (Faydalı model nº 200001843). Ve son olarak, düşük anahat, bu yarım maskeyi koruyucu gözlükler ve kasklarla çalışmak için mükemmel hale getirir.


 BedenStandart 
 Ambalaj / Adet 42/1
 Standartlar

EN 140:1998

E-BÜLTENYeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun

© 2017 Starline Safety, Tüm Hakları Saklıdır.

Gift Dijital
---- ----