İş güvenliği ekipmanları

Değerlerimiz

Biz Kimiz?

Markalarımız bizim değerlerimizdir. Markalarımız yaşam felsefemizi yansıtır. ATEŞ bir çatı görevi görerek, evinde bir çok değerli markalar yetiştirir, korur ve geliştirir. Her bir markamız, aynı felsefe ve ideoloji ile geliştirilerek desteklenir. Bizim için önemli olan, tüketici sağlığı, ihtiyaçları ve mutluluğudur. İlkelerimizle birlikte kurumsallaşma yolunda güçlü ve sağlam adımlar atarak hareket ederiz. Firma ve markalarımız adına kararlar alırken, geçmişimizin tecrübeleri ve yarınlarımızın hedeflerini göz önüne alarak değerlendiririz.

gelişimciyiz
Gelişimciyiz

Ürünlerimizi, sürekli gelişen ve çeşitlenen teknolojik şartları karşılayacak şekilde devamlı olarak geliştiririz. Siz henüz ihtiyacınız olduğunu bile farkedemeden, STARLINE sizin için bunları tespit ve temin eder.

Müşteri Odaklıyız

Müşterilerimizin gelişim ve sonuç süreçlerini desteklemek için istekle çalışırız. İhtiyaçları doğrultusunda yeni-ekonomik-kaliteli ürünlere ulaşabilmeleri bizim için çok önemli. Müşterilerimiz kazanırsa, biz de kazanırız. Biz hedeflerimize objektif ve iyi niyetli yaklaşırız. Sadece başarı değil, müşteri ve çalışanlarımızın kişisel memnuniyetleri de bizim için çok önemlidir.

profesyoneliz
Profesyoneliz

Her zaman çalıştığımız tüm ortamlarda profesyonellik, güvenilirlik ve kaliteye çok önem veririz. Konu her ne olursa olsun, müşterilerimizle diyaloglarımızda ve kendi içimizde her zaman kaliteyi ve gelişimi ön planda tutarız. Pazarda ve iç işlerimizde, uzmanlıklarımızı ve birikimlerimizi geliştirebilmek için sürekli çalışır ve araştırırız. Ekibimiz ve ürünlerimizin kalitesi, bizim profesyonel yüzümüzü yansıtır.

çalışkanız
Çalışkanız

Müşterilerimizin dünya piyasasındaki gözü olabilmek için devamlı takip ederiz. Azim ve kararlılıkla yeni ürünleri araştırır, iç piyasa uyumunu denetler, test eder ve bölgesel uygulamalarla ürünlerin kullanışlılığını tespit ederiz. Alternatifleri arttırmak, tüketiciye seçme fırsatı ve özgürlüğü verebilmek adına çeşitliliğe önem veririz. Bu sebeple durmadan çalışır ve eksiklerimizi gidermeye gayret ederiz.

E-BÜLTENYeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun

© 2017 Starline Safety, Tüm Hakları Saklıdır.

Gift Dijital
---- ----