İş güvenliği ekipmanları

TK03-T Nitril Eldiven

Kullanım Alanları

Laboratuvar Eldiveni Denemek için dahi olsa eldivenler sadece bir kez kullanılmalıdır. Kullanılan eldivenler kesinlikle kutunun  içerisine tekrar konulmamalıdır. Eldivenleri kullanıp elden çıkardıktan sonra eller ıslak bezle silinmeli veya su ile yıkanmalıdır.

Ürün inceleme, montaj, laboratuvar ve veterinerlik gibi ortamlarda kullanıma uygundur. Steril değildir. Ameliyatlarda kullanılamaz.Gıda sektöründe servis veya ürün hazırlama sürecinde ellerin gıda ile direk temasını engelleyerek, hijyen ve temizlik sağlar.Ayrıca müşterilerin hijyen ve temizlik konusunda daha çok güven hissetmesi açısından müessesenin imaj göstergesinde güven unsurudur. Balık temizliği, et ürünlerinin hazırlanıp servisi sürecinde ellerde kalıcı kokuların engellenmesi için çok ideal koruyucudur.

Özellikler

Renk: Turuncu
Tanım: Çift taraflı kabartmaları sayesinde kaydırmazlık sağlar ve kullanıcıya yüksek tutuş gücü sunar.
Her iki ele de uyumludur.

Vinil eldivene kıyasla üstün koruma sağlar ve hemen hemen lateks eldiven kadar eşit esneklik ve rahatlık garanti eder. Steril değildir. Alerji yapma riski çok düşüktür. Üretim tarihinden itibaran raf ömrü 5 yıldır. Ürün barkod numarası, lot Numarası, üretim tarihi ve ürünün son kullanma tarihi kutuların üzerinde baskılı şekilde yer almaktadır.

 AQL Değeri 1.5
 Kalınlık 0.12mm
 Uzunluk 230mm
 Bedenler S, M, L, XL
 Paketleme1000 / 100 Adet

Standartlar

TK03-T Nitril Eldiven Standartlar

E-BÜLTENYeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun

© 2017 Starline Safety, Tüm Hakları Saklıdır.

Gift Dijital