İş güvenliği ekipmanları

Lemans Navy

Özellikler

• Üst: Su geçirmez ve nefes alabilir polyester jakarlı kumaş. Kesilmeye karşı dayanıklı, aşınmaya karşı koruma, yırtılma ve aşınmaya dayanıklı. 

• Astar: PLASMAFEEL Anlık ter emilimi ve ayakkabının dışına hemen yayılması sayesinde ayağı sürekli serin ve kuru tutan 3D kumaş astarı. Nefes alabilen, antibakteriyel, aşınmaya ve aşınmaya dayanıklı.

• İç taban: TECHSOFT Termoformlu. Mantar önleyici aktive edilmiş karbonlarla antibakteriyel, nefes alabilen ve emici, akmayan, çok katmanlı, antistatik lateks köpük kumaş. Şok emici topuk ve plantar kemer desteği.

• Taban: PU / TPU BASF PUR Elastopan® poliüretan köpük astarı, tüm yüzeyler üzerindeki etkinin maksimum rahatlık ve emilimini sağlar. Aşınmaya, yağlara ve hidrokarbonlara dirençli, yüksek kavramalı, iki renkli TPU taban. Topukta enerji emilimi sistemi.

• Son: ANATOMİK TABAN Enjekte edilen tabanın anatomik şekli, çıkarılabilir tabanların aksine, ayakkabının ömrü boyunca değiştirilemez. Ayağın doğal morfolojisini izleyen anatomik taban, tüm noktalarına doğal bir destek sağlayarak maksimum rahatlık sağlar.

• Ayak başlığı: çok tabakalı cam elyafı ve lastik parçacık halindedir. Sağlamlığı ve hafifliği ile göze çarpar ve maks. 200 Joules.Metal içermeyen bir meta dedektör tarafından sökülemez ve sabit bir vücut sıcaklığının korunmasına yardımcı olur. Sıfırın altındaki ve altındaki aşırı sıcaklıklarda bile maksimum güvenlik sağlar, alüminyum veya çelik burun kapaklarından daha iyi bir ısı yalıtımı sağlar. 

• Orta Taban: TEXON ENIGMA ZERO HT2 Metalik olmayan, antistatik, esnek, anti-perfore kumaş astarı, birkaç kat yüksek mukavemetli elyaf katmanı ile üretilmiştir.

EN 12568: 2012; EN ISO 20344/345; CSA Z195-14; ASTM F2413-18

• Anti-Bükülme Desteği COMPOSHANK Bükülme önleyici sert ABS desteği. Anti-perforasyon orta taban ile orta taban arasında, ayak kemerinde uygulanır. Ayağın desteğinin ideal olmadığı merdivenlerde dengeyi artırır

Anti-Statik Cihaz: SILVER STRIP DISCHARGE (SSD) Üstte ve ayakla doğrudan temasta olan gümüş iplikli iletken pamuk bant. Ayakkabının ömrü boyunca yayılma kapasitesini artıran ve dengeleyen ekstra bir anti-statik cihazdır.


S3

ESD

SRCD

GUV 112-191

UNI EN ISO 20345:2012

 

Beden 35-49
Renk Siyah - Mavi
Ağırlık 580gr (No:42)
Paketleme10 Çift

Standartlar

Lemans Navy Standartlar

E-BÜLTENYeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun

© 2017 Starline Safety, Tüm Hakları Saklıdır.

Gift Dijital